کیت هوشمند کنترل خانه

شما با استفاده از یک گوشی هوشمند می توانید از سیستم کنترل خانه هوشمند استفاده کنید.راه اندازی سیستم خانه هوشمند تنها چند دقیقه طول می کشد تنها کاری که شما انجام می دهید این است که مرکز کنترل را به برق و اینترنت منزل متصل کرده و سایر تجهیزات نیز در کوتاهترین زمان ممکن به این مرکز کنترل ارتباط داده می شود و شما می توانید به سادگی در هر نقطه از جهان با گوشی هوشمند خود به این سیستم متصل شده و خانه هوشمند خودرا مدیریت نمائید.

کنترل روشنائی

شما در هر مکانی (داخل یا خارج از منزل) می توانید نور چراغ های منزل خود را کم و زیاد یا خاموش و روشن نمایید و به سطوح روشنائی دلخواه خود برسید.

کنترل لوازم خانگی

با استفاده از سیستم خانه هوشمند دیگر لازم نیست شما از جای خود بلند شوید ریموت کنترل لوازم خانه در گوشی هوشمند شما موجود و با استفاده از آن لوازم خانه خود را کنترل نمائید .

کنترل از راه دور بی سیم

شما با فشردن یک دکمه می توانید در هر نقطه خانه خود رابا یک ریموت کنترل ساده ، خانه هوشمند خودرا مدیریت نمائید.

تشخیص حرکت

با نصب سنسور بی سیم تشخیص حرکت بی سیم در محیط های باز و بسته خانه، به راحتی خانه خود را در تمامی ساعات ایمن کرده و متوجه حضور افراد در خانه خود شوید.

سنسور درب و پنجره

آرامش خاطر شما با نصب سنسور درب و پنجره برای کنترل تردد اشخاص فراهم میشود به این علت که بلافاصله بعد از باز شدن درب یا پنجره بر روی گوشی شما آلارم داده شده و شما از حضور فرد یا افراد در منزل خود مطلع خواهید شد.

تشخیص نشت آب

سنسور تشخیص نشت آب را در نزدیکی محل بالقوه نشت آب قرار دهید و ازخسارت ناشی از نشت آب در منزل جلوگیری نمایید با نصب این سنسور بعد از نشت آب بلافاصله با اعلام هشدار در گوشی خود متوجه این مسئله خواهید شد.

سنسورهای دود و گاز CO

با نصب دتکتورهای دود و مونوکسیدکربن در صورت نشت گاز سمی مونوکسید کربن یا دود در محیط شما هشدار را دریافت می کنید، به این صورت شما در منزل خواب راحتی را تجربه می کنید این سنسورها را می توانید در اتاق خواب ،نشیمن یا آشپزخانه خود نصب نمائید.

نظارت از طریق دوربین

با دوربین های بدون سیم امکان نظارت تصویری در داخل یا خارج از منزل را برای خود فراهم نمائید این دوربین ها قابلیت پشتیبانی از مموری کارت را داشته و بدون نیاز به دستگاه جانبی تصاویر را در خود ضبط می کنید و شما با گوشی هوشمند خود تصاویر را به صورت HD مشاهده می نمائید دوربین ها دارای قابلیت دید در شب بوده بنابراین شما در طول شبانه روز می توانید تصاویر را رصد نمایید.

شما با انتخاب دوربین ها با لنزهای متفاوت (°90 ،°180،°360) می توانید مناطق مختلف خانه خود را پوشش کامل دهید.

کنترل دما

کنترل دما شما می توانید در خانه یا خارج از خانه به دمای مورد دلخواه خود دست پیدا کنید با استفاده از ترموستات و سیستم یکپارچه اتوماسیون شما با گوشی هوشمند خود می توانید دمای منزل خود را مدیریت نموده و حتی زمانیکه در منزل حضور ندارید با تنظیم دمای دلخواه خانه را برای ورود خود ایده آل نمائید این ترموستات سازگار با سیستم های گرمایشی و سرمایشی منزل شماست.

قفل هوشمند

هرگز پشت درب منزل خانه خود نمانید. زمانی که شما کلیدهای خود را فراموش کرده و یا زمانی که شما در منزل نیستید و یکی از نزدیکان شما پشت درب منزل شماست، می توانید با استفاده از کنترل قفل درب در گوشی هوشمند خود درب منزل را باز نمائید همچنین در زمان عدم حضور در منزل دیگر نگرانی از بابت قفل ننمودن درب منزل را نخواهید داشت.

کنترل پرده

با استفاده از ریموت کنترل مجازی در گوشی هوشمند خود از راه دور یا نزدیک پرده های منزل خود را کنترل کنید شما حتی می توانید با برنامه ریزی زمان با توجه به زمان طلوع، غروب خورشید یا هرزمان دیگری بالایا پایین رفتن پرده را مدیریت کنید.

مدیریت استخر، سونا و جکوزی

با استفاده از این کنترلر و تنظیم دمای آب از راه دور در لحظه ورود به منزل آب استخر شما روی دمای مورد نظر تنظیم شده و شما لذت استفاده استخر یا سونا با دمای دلخواه را لمس خواهید کرد .

IR کنترلر

با یکپارچه سازی کلیه تجهیزاتی که به IR کنترل متصل می شوند شما براحتی با نرم افزار واحد بر روی گوشی هوشمند یا تبلت با ریموت کنترل مجازی دستورات خودرا به تجهیزات ارسال نموده و از راه دور تجهیزات و لوازم خانگی را کنترل نمائید همه این امور با استفاده از یک فرستنده و یا گیرنده IR امکان پذیر می باشند.

سیستم کنترل جریان ضعیف

شما کلیه تجهیزات با کارکرد جریان ضعیف را در شبکه خانه هوشمند به صورت یکپارچه کنترل می نمائید تجهیزاتی اعم از شیر ها، سنسورهای هشدار، قفل های الکتریکی و …… در یک سیستم یکپارچه با کنترل بر روی گوشی هوشمند یا تبلت با یک نرم افزار واحد در خدمت شماست .

بالا