زندگی امن و هوشمند

همگام با افزایش نیاز بشر به دسترسی بیشتر به اینترنت و استقبال کاربران از اینترنت همراه و گوشی های هوشمند تلفن همراه ما نیز به دنبال بهره برداری مناسب از این دو ابزار فراگیر هستیم.

زندگی امن و هوشمند یعنی: همه چیز روی گوشی تلفن همراه شما در همه جا و هر زمان.

معرفی

مستر اسمارت آمده تا در ایجاد یک زندگی ایمن تر و هوشمند تر به همه خانواده ها کمک کند. والدین محترم و همراهان عزیز گوشی تلفن همراه شما نزدیکترین و در دسترس ترین دوست شماست!
مگه نه؟

هدف ما ایجاد امکان استفاده بیشتر و گسترده تر شما از گوشی تلفن همراهتان و اینترنتتان در راستای آسودگی خاطرتان است. میشه اینکارو کرد واقعاً؟

چطوری؟

داستان کسب و کار ما

امروزه با توسعه و تحول بوجود آمده در حوزه فناوری اطلاعات و تغییرات بوجود آمده در کسب و کارهای هوشمندسازی و فعالیت الکترونیک ما نیز باید بر موج جدید در IoT (اینترنت اشیاء) بهره مند شویم.

با تجربه های بدست آمده در حوزه کارهای سال های گذشته، اصل موضوع فعالیت خود را زندگی امن و هوشمند تعریف کردیم.

اینترنت اکنون به عنوان یک بخش مهم از زندگی همه ما محسوب میشود، حال چرا از این بستر برای پایه گذاری داستان کسب و کارمان استفاده نکنیم؟

و اما داستان اصلی ما:

آیا اگر ما بتوانیم همه چیز را در زندگی خود از طریق یک دوست همیشگی خودمان به صورت مشترک مدیریت کنیم چطور است؟

به نظر شما این دوست هوشمند ما چیزی به جز گوشی تلفن همراه میباشد؟

در دنیای امروز، کسب و کارهای موفق باید ارزشی ماندگار ایجاد کنند و ما نیز با کمک کردن در زندگی تان این ارزش و تجربه دلنشین را ایجاد خواهیم کرد. ارزشی که سعی داریم آن را خلق کرده و تغییری در سبک زندگی همنوعان خود ایجاد کنیم، “تبدیل کوچکترین فعالیت ها در خانه و محیط کار به تجربه ای لذت بخش” و “ایجاد حس امنیت و اطمینان” برای تک تک شما عزیزان است. کنترل همه چیز در زیر لمس انگشتانتان خواهد بود.

امروز ما برای کسب و کارمان یک روایت داریم و آن را با مشتریان و همکاران خود به اشتراک بگذاریم، که رسالت ما چیزی جز پیاده سازی این داستان دلنشین و اصیل برای مشتریان و ایجاد یک حس مشترک همگانی نیست.

بالا